KONST / Litografier / Litografi 14413338
nr 1441 3338
Wolfgang Gäfgen
(f. 1936), Tyskland
Litografi, Signerad, numrerad 13/50, oramat löst blad, 70x100 cm
Wolfgang Gäfgen, tysk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:38:33
10/1 17:52:51